O nás

Děláme jen to, co umíme spolehlivě...

Každá stavba potřebuje svého odborníka!


Ve stavebnictví se pohybuji a podnikám od roku 1997 a za svou kariéru jsem si prošel mnoha pozicemi v českých i zahraničních nadnárodních společnostech.

Praxi jsem po dokončení studia na ČVUT postupně získával na různých pozicích  - projektant, plánovač, nákupčí, stavební mistr, stavbyvedoucí, stavební dozor či projektový manažer, a to jak na straně dodavatele (stavební firmy), tak na straně investora (stavebníka).

Podílel jsem se na výstavbě rodinných domů, bytových komplexů, kancelářských budov, výrobního závodu či obchodního centra, a dále v nich zůstal v roli provozovatele či správce.

Díky létům praxe a působení ve významných firmách BovisLendLease, Metrostav, Passerinvest Group či Sekyra Group, se dnes mohu považovat za zkušeného odborníka na stavbu a rád vám poradím při výběru nemovitosti, obchodního centra, kancelářských prostor nebo poskytnu dohled při stavbě.

Segmentu Facility management se věnuji od roku 2011 a neustále se v tomto směru vzdělávám a rozvíjím. Řízení provozu objektů a správu nemovitostí jsem poskytoval a poskytuji např. nadnárodním společnostem Coca-Cola, BNP Paribas, Neinver, AEW Europe, Kinght Frank, Cushmann&Wakefield, CENTR Group nebo skupině NH Hotels.

STAKOPO s.r.o., Příčná 1892/4, Praha - Nové město, 110 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky